چاپی و صنعتی

دستگاه چاپ سیلک

این دستگاه از شرکت THIEME آلمان خریداری شده و جهت چاپ انواع شیشه ها درضخامتهای 4 الی 20 میل با ماکزیمم ابعاد 950 * 1500 میلیمترطراحی شده است. از قابلیتهای آن می توان از تنظیم دقیق شابلون با شیشه (درحد دهم میلیمتر) نام برد. این دستگاه پس از تنظیم توانایی چاپ 250 قطعه درساعت را دارد.

چاپ غلطکی

این دستگاه از شرکت BURKLE آلمان خریداری شده است. خصوصیت قابل توجه این دستگاه عدم نیاز به شابلون می باشد ، زیرا چاپ به وسیله یک غلطک بزرگ که روی دستگاه نصب شده انجام می شود. از این دستگاه برای چاپ های یک تکه که بدون طرح می باشند استفاده می شود. شیشه میزهای LCD و شیشه های رنگی نمای ساختمان مثالهای خوبی از چاپ های یک تکه می باشند. در چاپ یک تکه توسط چاپ سیلک مشکل برآمدگی رنگ درلبه ها مشکلی اساسی است اما درروش غلطکی این ایراد به هیچ عنوان دیده نمی شود.

 

دستگاه خشک کن چاپ

این دستگاه از شرکت NATGRAPH انگلستان خریداری شده و درامتداد دستگاههای چاپ قرار دارد شیشه ها بلا فاصله پس از چاپ وارد این دستگاه می شوند تارنگ آنها خشک شود. با این روش از خشک شدن شیشه ها درمعرض هوای آزاد که ساعتها طول می کشد و گردوخا بسیاری روی شیشه های چاپ شده می نشیند جلوگیری به عمل آمده و درمدت زمان کمی شیشه ها کاملا خشک شده وآماده سکوریت می باشند.

 

گالری تصاویر

مقالات مرتبط


0912334345345
کلیه حق و حقوق این وبسایت متعلق به شرکت آبنوس جام کرج می باشد